פיתוח ארגוני לעסקים קטנים

טלי איגלמן בלינקי - כלים להצלחה

פיתוח ויעוץ ארגוני לעסקים קטנים

מדי שנה נסגרים בישראל אלפי עסקים קטנים. הסיבות לסגירה רבות ולא ניתן להצביע על גורם אחד בלבד. יחד עם זאת, לאחר שנים של ניסיון בליווי עסקים קטנים, אנחנו ב"כלים להצלחה" יודעים לומר כי ככל העסק מכיר את היעוד שלו ופועל למענו, כלל שהעסק מסודר ומאורגן, ככל שלעסק יש יסודות עסק איתנים וסל מוצרים / שירוצים רווחי ואיכותי, אזי הסבירות שהעסק יגדל, יצמח ויגדיל את הרווחים באופן סדיר ומתמיד – עולה באופן משמעותי.

לעסקים קטנים אתגרים ייוחדיים להם וחשוב ביותר להכיר את האתגרים, להבין אותם לעומק ולראות בצורה אובייקטיבית את הקשיים על מנת להתאים פתרונות ייחודיים ויעודיים לעסקים הקטנים.

עקס קטן יכול להיות "עסק של אדם אחד" ואף יכול להעסיק מספר העובדים. לעיתים עסקים קטנם בוחרים להעסקים עובדים כפרי לנס או במשרה חלקית ויש העסקים אשר בוחרים בהעסקת עובדים בודדים אשר מבצעים מספר רב של תקפידים בעסק.

עסקים קטנים עוברים הרבה פעמים תהליכי שינוי ולא תמיד רואים בזמן את הצורך בלקיחת יעוץ ופיתוח ארגוני. פעמים רבות חושבים שמדובר ב"מותרות" או בשירותים לעסקם גדולים בלבד.

אנחנו ב"כלים להצלחה" יודעים להתאים את השירותים בדיוק לעסקים הקטנם, כדי שכל עסק קטן, ידע לחשוב בגדול.

 

מה אנחנו מציעים לכם עסקים קטנים?

  1. פיתוח עסקי
  2. בניית מוצרים/שירותים חדשים – סל מוצרים רוחי ואיכותי
  3. פיתוח יסודות העסק איתנים: קהל יעד, בידול, מיתוג, ערכים וחזון
  4. יעוד עסקי – הלכה למעשה
  5. ניהול עסקי אפקטיבי, נעים ומוצלח (ניהול זמן, ניהול ספקים, ניהול לקוחות, סגירת עסקאות, האצלת מסכויות, עמידה מול קהל ועוד)
פיתוח ארגוני

ממליצים עלינו

הגעתי לטלי אחרי שהחלפתי שני יועצים עסקיים בדקתי עוד כמה אנשים מהתחום החלטתי להעזר בטלי. היא נתנה ליווי הכי מקצועי לעסק חדש שלי. הכל בצורה מדוייקת מסודרת ופשוטה! מאוד עזרה לי לעשות סדר בדברים ולכוון אותי לדרך נכונה. למדתי ממנה לנהל את הזמן, את התקציבים, עשינו בדיקת כדאות של העסק, תוכנית עבודה. יצאתי ממנה עם טבלאות מסודרות במחשב, סדר בראש והמון מוטיבציה! ממליצה מאוד על טלי! אני מרוצה מעבר למה שציפיתי שיועץ עסקי יכול לעזור!".
ניימי בייבי
נעימה בייבי
מוצרי טקסטיל מעוצבים לתינוקות
טלי מאוד נעימה בגישתה, מבינה בתהליכי שינוי, אמפטית, תומכת, מדייקת בהדרכתה, נותנת כלים ישימיים, מעודדת ובעיקר, נותנת תחושה שהיא שם בשבילך, לעזור לך להוביל את העסק שלך ולהוביל אותך בליווי מנקודה א' לנקודה ב.
אליסיה וגה
פסיכותרפיסטית
"נפגשתי עם טלי למספר שיחות ייעוץ. בגלל המרחק הגיאוגרפי בינינו נפגשנו בסקייפ אבל הרגשתי את הליווי הצמוד, האחריות והמקצועיות גם מרחוק. טלי עזרה לי לתכנן את צעדיי המקצועיים, העלתה רעיונות יצירתיים וחכמים מאד ועזרה לי לעבור את המחסומים שבהם נתקעתי. נכון להיום אני לקראת מהלך חשוב וגדול שהגעתי אליו הודות לייעוץ והליווי של טלי, והיא תמשיך ללוות אותי בעת ביצועו. תודה טלי" .
מיכל בנק
משחקי איכות וחוויה לילדים
לבנות סדנה!